Kuulimäng “Autobused”

AutobusedHärrad, prouad ja mustatöölised, uhked mansardidega majad ja äärelinnalobudikud, vedurid, autod ja traktorid, musta tossu sülgav tohutu korsten, loogelised tänavad, kus kurseerivad pika ninaga punased bussid – kirev ja peensusteni üksikasjalik fantaasiamaastik, mis on inspireeritud 1920. aastate Tallinnast. Masinal on telliskivikarva korpus ja linaõlivärnitsaga viimistletud juhtvardad. Kui masin käes, katsu selle mänguväljalt üles leida: kaks jalgratast, üks pika nokaga lind, üks pissiv koer, üks suur punane korsten, üks palgivirnal ukerdav tööline, kaks tuulelippu, üks korstnapühkija.

Idee, tehniline lahendus ja montaaž: Anti Saar & Kolm Elu Pilt: Jaan Rõõmus

Masina mõõtmed:

90x44x22 cm; 6,2 kg

Masina hind:

150 eurot

NB! Väikelapsed, kes pole mänguga varem kokku puutunud, kipuvad selle “käppadele” sõrmedega kallale minema. Et masinat säästa, on igat mudelit (v.a. “Veeilm”) võimalik tellida juhtpaneeli kaitsva pleksiklaasist kattega. Sel juhul kerkib masina hind 10€ võrra.

Tellimine:

Kuulimängu tellimiseks ole hea ja saada e-kiri aadressile kolm.elu@gmail.com. Too(de)te eest tuleb tasuda ettemaksuarvega, mille saadame Sulle e-postiga. Kui Sul on õnne elada Tartu linnas, toome masina Sulle koju kätte. Kui elad mujal Eestis, võid tulla masinale Tartusse järele või saadame selle Sulle postiga Sinu eelistatud teenusepakkuja vahendusel (lisandub saatmiskulu).