Kuulimäng “Kuidas meil asjad käivad”

Kuidas meil asjad käivadKuulimäng “Kuidas meil asjad käivad” põhineb Anti Saare ja Alvar Jaaksoni samanimelisel lasteraamatul (Aasta Rosin 2013, Eesti Kultuurkapitali aastapreemia 2013 laste- ja noortekirjanduse kategoorias). Kes raamatuga veel tutvunud pole, saab selle osta siitsamast koos mänguga!

Masin on valmistatud kodumaisest niiskuskindlast kasevineerist, selle korpus ja juhtvardad on viimistletud lapse- ja loodussõbralike kaseiinvärvide, linaõlivärnitsa ja karnaubavahaga.

Idee, tehniline lahendus ja montaaž: Anti Saar & Kolm Elu
Pildid: Alvar Jaakson

Masina mõõtmed:

90 x 44 x 22 cm; 6,2 kg

Masina hind:

Eraldi: 100 eurot

Koos Anti Saare raamatuga “Kuidas meil asjad käivad”: 110 eurot

Masinaga saad kaasa

– kolm kuulimängu jaoks sobivat klaaskuuli ja kaks varukuuli.

– “Kasutusjuhendi, mis räägib sellest, kuidas mängida kuulimängu “Kuidas meil asjad käivad””. Juhendis võtab sõna Vassel Aruots isiklikult, nii et tegu on teatud mõttes lisapeatükiga raamatule.

– kaks laia kummivõru ja naelad, millega võid paigaldada “lisapõrkeka” sinna, kuhu ise soovid.

– kaks varukummirõngast masina käppadele.

NB! Väikelapsed, kes pole mänguga varem kokku puutunud, kipuvad selle “käppadele” sõrmedega kallale minema. Et masinat säästa, on igat mudelit (v.a. “Veeilm”) võimalik tellida juhtpaneeli kaitsva pleksiklaasist kattega. Sel juhul kerkib masina hind 10€ võrra.

Tellimine:

Kuulimängu tellimiseks ole hea ja saada e-kiri aadressil kolm.elu@gmail.com.

Too(de)te eest tuleb tasuda ettemaksuarvega, mille saadame Sulle e-postiga. Kui Sul on õnne elada Tartu linnas, toome masina Sulle koju kätte. Kui elad mujal Eestis, võid tulla masinale Tartusse järele või saadame selle Sulle postiga Sinu eelistatud teenusepakkuja vahendusel (lisandub saatmiskulu).

Oma e-kirjas täpsusta, kas soovid osta ainult kuulimasinat või masinat koos raamatuga “Kuidas meil asjad käivad”. Lisa aadress, kuhu masin tuleks toimetada. Ja ongi kõik!