KKK

Kui kaua võtab aega masina tarnimine?

Kolm Elu paneb masina teele esimesel äripäeval pärast makse laekumist. Edasine sõltub Omniva, Itella või muu postiteenuse pakkuja kiirusest.

Kas kuulimasinal on ka garantiiaeg?

Kõik mis liigub, see kulub, ja ka Kolme Elu kuulimasinad pole kindlasti igavesed. Kindlapiirilist garantiiaega Kolm Elu ei paku, aga see-eest võid masina putitamiseks meilt iga kell julgelt nõu küsida või tarvidusel ka turgutusremondi meie teha jätta. Ainus, mille vastu me rohtu ei leia, on värvi kulumisjäljed. Need olgu masinale uhkuseks ja andku kinnitust, et tegu pole lihtsalt iluasjaga!

Tagastamine

Kui peaks juhtuma, et masin su ootusi mingil põhjusel ei täida (ega ületa), katsu sellest märku anda võimalikult kähku! Egas muud, kui ostame selle sinult tagasi.

Hooldus

Kolme Elu kuulimängude hoolduse kohta annab üksikasjalikud juhtnöörid kasutusjuhend, mille saad masinaga kaasa.

Kuidas vahetada masina kumme?

Kummirõngad, mis ühendavad masina juhtvardaid “käppadega”, on peidetud vineerist katte alla. See omakorda kinnitub masina korpuse külge ristpeaga kruvidega, nõnda et kummivahetuseks on sul tarvis vaid kruvikeerajat. Üldiselt ära aga muretse: kasutame oma masinatel vastupidavaid kumme, mis niisama lihtsalt ei väsi ega katke.

Masin “sõi” kuuli ära. Mida teha?

Kontrolli, kas masin asub täiesti horisontaalsel pinnal. Kui see ei aita, kalluta masinat kergelt ühele või teisele poole.